springe direkt zum inhalt


Partnerzy technologiczni

Sprzedaż oraz montaż wszelkich produktów ratiotherm odbywa się wyłącznie przez przeszkolony specjalistyczny personel lub partnerów technologicznych ratiotherm

Partnerzy technologiczni
„Partnerzy technologiczni ratiotherm + Technika ratiotherm“

Każdą optymalnie przeprowadzoną i pewną inwestycję powinny poprzedzić fachowe, indywidualne konsultacje!

Tej prostej lecz fundamentalnej zasady - a właściwie oczywistej „mądrości“ - ratiotherm trzyma się wraz ze swoimi partnerami technologicznymi.

Partnerzy technologiczni ratiotherm - „rTP“ – to specjalistyczne firmy, które dzięki intensywnym szkoleniom oraz ciągłemu dalszemu dokształcaniu posiadają rozległą wiedzę na temat techniki ratiotherm.

Ponadto są one w ciągłym kontakcie z działami serwisu/techniki/sprzedaży ratiotherm - z korzyścią dla wszystkich klientów, użytkowników, ale również ratiotherm i swoim własnym.

Zgodnie z dewizą „Łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo“, w łańcuchu mającym na celu „znalezienie właściwego i optymalnego systemu grzewczego na lata“ kompetentna, przeszkolona specjalistyczna firma, partner technologiczny ratiotherm, to nieodzowne ogniwo!

ratiotherm
Heizung + Solartechnik GmbH & Co. KG
Wellheimer Strasse 34
91795 Dollnstein (Oberbayern)

Mapka dojazdu dla samochodów ciężarowych

Tel.: +49 (0) 84 22 - 99 77 0
Faks: +49 (0) 84 22 - 99 77 30

FORMULARZ KONTAKTOWY

E-Mail: vertrieb@ratiotherm.de

Ochrona danych:
Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub e-maila wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do celów kontaktowych najbliższemu partnerowi technologicznemu.